Przejdź do treści

Jak pozbyć się problemu, jakim jest zrogowaciała skóra? Sprawdź już dziś!

Zrogowaciała skóra – czym jest CREMOBAZA 50% i dlaczego warto w nią zainwestować?

Jest to środek przeznaczony do specjalistycznego leczenia zrogowaciałej skóry, zwłaszcza stóp. Jak wiadomo, zrogowaciała skóra na stopach wygląda nieestetycznie i może prowadzić do dyskomfortu podczas chodzenia. Krem CREMOBAZA 50% działa delikatnie nawilża i niweluje szorstkość skóry, przywracając jej gładkość i elastyczność. Preparat redukuje wysuszone partie skóry, skutecznie odświeżając i zmniejszając dokuczliwe odczucia. Ponadto CREMOBAZA 50% skutecznie uelastycznia popękane i stwardniałe miejsca skóry, a krople specjalnego oleju tworzą integralny składnik kremu, łagodząc i wygładzając.

Jakie są wskazanie i jak stosować krem o właściwościach złuszczających CREMOBAZA 50%?

Krem o właściwościach złuszczających CREMOBAZA 50% to idealna propozycja dla osób, które borykają się z problemem zrogowaciałej skóry. Polecany jest do wszystkich typów skór, nie zawiera kompozycji zapachowej i jest testowany dermatologicznie. Aby w pełni skorzystać z korzyści płynących z używania kremu, nanieść go na oczyszczoną i osuszoną skórę w miejscach zrogowaciałych i pękających, a następnie delikatnie wmasuj aż do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się stosowanie kremu raz dziennie, najlepiej wieczorem, przez okres nie dłuższy niż 14 dni. Zapewni to widoczne rezultaty w postaci jędrnej i gładkiej skóry. Zrogowaciała skóra już nie będzie problemem!

Dlaczego warto zainteresować się współpracą z przedsiębiorstwem farmaceutycznym FARMAPOL?

Firma FARMAPOL dba o to, by oferowane produkty odpowiadały wszystkim potrzebom ich konsumentów. Mają bogaty asortyment produktów do leczenia i pielęgnacji skóry, w tym preparaty na zrogowaciałą skórę. Każdy z ich produktów jest przebadany i zatwierdzony klinicznie, zapewniając skuteczność i najwyższy poziom jakości. Tak więc, jeśli potrzebujesz pomocy w leczeniu i pielęgnacji zrogowaciałej skóry, skontaktuj się z nimi! Zrogowaciała skóra to nie będzie problem!